%33 KUAFÖRDE SERVİS PUANI KAMPANYA KOŞULLARI

Saçımşahane.com’dan al kuaförde harca!!!!

%33 KUAFÖRDE SERVİS PUANI KAMPANYA KOŞULLARI

*** www.sacimsahane.com sayfasından tek seferde en az 300TL ve üzeri ürün alımlarında geçerlidir. Örnek olarak 300 TL siparişinizde (kdv hariç ürün fiyatı üzerinden) net %33 = 84 TL nakit puan kazanılacak. (Kredi Kartı veya Havale seçeneklerinde geçerlidir.)

***SACİMSAHANE.COM'DA %20 CHİPPİN SENİ BEKLİYOR
Kampanya 12 Kasım - 11 Aralık 2019 tarihleri arasında www.sacimsahane.com adresinden Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. 
Kampanya döneminde www.sacimsahane.com adresinden tek seferde 300 TL'ye kadar yapılan ödemelerde %10 Chippin kazanımına ek %10 Chippin, toplamda %20 Chippin kazanılacaktır. Ödemenin 300 TL'nin üzerinde kalan kısmında %10 Chippin kazanılmaya devam edilecektir.
Kampanya dâhilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır. Kampanya dahilinde kazanılan ek %10 Chippin nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.
Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.
Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin. 
Chippin ve www.sacimsahane.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Her Ödemede: % 10

Toplam: % 20 CHIPPIN

  • Son Katılım Tarihi: 11.12.2019
  • CHIPPIN ödeme alt yapısı ile alışveriş yapan tüketicilere  Toplamda her 300TL ürün siparişine CHIPPIN puanların haricinde ek olarak 45 TL (kuaförde servis puanı) kazanılacak. Toplamda Chippin puan (60,00TL) + Servis Puan (45,00TL) =105,00 TL tüketici avantajı oluşacak.

***Kampanya stoklarla sınırlıdır.

***Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.

BAL KOZMETİK/SAÇIMŞAHANE.COM kampanya koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

*** Kampanya avantajları ürüne göre değişkenlik gösterebilir.

*** “kuaförde servis puanı” sadece www.sacimsahane.com sayfası ile anlaşmalı kuaför salonlarında geçerlidir.

*** Kampanyadaki “kuaförde servis puanı” nakite dönüştürülemez.

***Kazanılan “kuaförde servis puanı” seçili kuaför salonunda istenilen serviste kullanılabilir. Örnek olarak 100TL değerindeki “kuaförde servis puanı” ile istenilen serviste (saç kesimi, renklendirme, saç bakımı gibi) kısmen veya tamamen kullanılır.

*** ”kuaförde servis puanı” ile Kuaför salonlarında alınan hizmetler tüketici ve kuaför salonu sorumluluğundadır. BAL KOZMETİK/SAÇIM ŞAHANE.COM “salon içi servislerden” sorumlu tutulamaz.

*** Kampanya, diğer kampanyalarla ve hediye çekleriyle birleştirilemez.