%80 "KUAFÖRDE TL PUAN" KAMPANYA KOŞULLARI

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ!!!

Saçımşahane.com’dan al kuaförde harca!!!!

%80 KUAFÖRDE KULLAN “HEDİYE SERVİS TL PUANI” KAMPANYA KOŞULLARI

*** www.sacimsahane.com sayfasından tek seferde en az 1000,00TL (kdv hariç) ve üzeri ürün alımlarında geçerlidir. Örnek olarak 1000,00 TL siparişinizde (kdv hariç ürün fiyatı üzerinden) net %80 = 800,00 TL nakit servis TL puan kazanılacak.

Kazanılan servis puanı “anlaşmalı kuaför salonlarında” kazanılan servis TL puanının en az 3 katı tutarındaki işlemlerden düşülecek.(Örnek: Kazanılan TL puan 800,00TL; alınacak enaz kuaför servis tutarı 2400,00TL olacak şekilde.) Puan kullanımı zaman kısıtlaması olmadan değişik tarihlerde kısmi olarak kullanılabilir.

***Kampanya stoklarla sınırlıdır.

***İlk 1000 alışveriş için geçerlidir.

***Kampanya 01.06.2020 tarihine kadar geçerlidir. Kazanılan TL puanlar, 2020 yılı Aralık ayı sonuna kadar kullanılabilir.

BAL KOZMETİK/SAÇIMŞAHANE.COM kampanya koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

*** Kampanya avantajları ürüne göre değişkenlik gösterebilir.

*** “kuaförde servis puanı” sadece   www.sacimsahane.com sayfası ile anlaşmalı kuaför salonlarında geçerlidir.

*** Kampanyadaki “kuaförde servis puanı” nakde dönüştürülemez.

***Kazanılan “kuaförde servis puanı” seçili kuaför salonunda istenilen serviste kullanılabilir. Örnek olarak 800,00TL değerindeki “kuaförde servis puanı” ile istenilen serviste (saç kesimi, renklendirme, saç bakımı gibi) kısmen veya tamamen kullanılır.

***   “kuaförde servis puanı” ile Kuaför salonlarında alınan hizmetler tüketici ve kuaför salonu sorumluluğundadır.  BAL KOZMETİK/SAÇIM ŞAHANE.COM “salon içi servislerden” sorumlu tutulamaz.

*** Kampanya, diğer kampanyalarla ve hediye çekleriyle birleştirilemez.